החלפות

החלפה של משחקי נינטנדו סוויץ עולה 30 שקל עבור משחקים באותו שווי, במקרה שאתם נותנים משחקים ששוה פחות ורוצים לקחת משחק יקר יותר אז תשלימו לשווי המשחק שתרצו לקחת, לדוגמה אם אתם נותנים משחק ששוה 130 שקל ואתם רוצים לקחת משחק ששווה 150 אז העלות היא 30 שקל על ההחלפה ועוד 20 שקל על ההפרש בין שווי המשחקים, וזה גם עובד בצורה הפוכה, לדוגמה אם תתנו משחק ששוה 130 ותרצו לקחת משחק ששוה 100 שקל לא תיהיה תוספת על ההחלפה כי ההפרש הוא 30 בדיוק כמו עלות ההחלפה. אם תקחו משחק ששוה 90 שקל עדיין ההחלפה תיהיה חינם אבל לא תקבלו 10 שקל זיכוי מההפרש.

לגביי כל שאר המשחקים, ניתן לקבל זיכוי על המשחקים שאתם נותנים ועם הזיכוי לקחת משחק אחר, אין החלפות ראש בראש כמו בסוויץ, הכל עובד בצורה של זיכוי.

איך מחליפים? יש שני אופציות, אופציה ראשונה היא להגיע פיזית ולבצע את ההחלפה. אופציה שניה היא לשלוח בדואר רשום אלינו את המשחקים, ברגע שמגיע אלינו תצטרך לשלם כמו החלפה רגילה רק עם תוספת של 20 שקל עבור המשלוח חזרה, שיטה המתאימה לכמות גדולה יותר של החלפות.

שווי המשחקים נקבע אך ורק על ידינו, אם אתם רוצים לדעת מה השווי, אתם יכולים לראות את השווי של המחירים בטאב של משחקי הנינטנדו, אם יש לכם משחק שאין אותו בטאב של משחקי הנינטנדו סוויץ אז ניתן לפנות אלינו בווטז אפ או בעמוד פייסבוק שלנו ותקבלו הערכה של המשחק שברשותכם, יתכן מצב ושיהיה משחקים שאנחנו לא נסכים לקבל בגלל שישלנו אותו במספר עותקים וכו.

מטרתינו היא להגדיל את האוסף שלנו ואנחנו מקבלים משחקים כמעט מכל הסוגים, אז תוכלו להציע לנו בכיף.

הזכויות שמורות למשחקי יד 2

×

עגלת קניות